Striptíz Bratislava

Nejlepší show striptérov a striptérok

Dámsky striptiz Bratislava-Nitra-Žilina
Dámsky striptiz Bratislava-Nitra-Žilina

Striptízové vystoúpenie

Striptérky Bratislava a okolie

Naša agentúra dodáva tých najlepších striptérov a striptérky z branže. Na vašu nezáväznú objednávku mailom vám obratom zašleme fotky profesionálnych tanečníkov a tanečníček. Dámsky striptiz a sexy striptérky jsou často vyhľadávanou podívanou pretkanou nutnou dávkou erotiky predovšetkým pre pánsku časť publika a krásne telá a zvodné krivky našich dievčat rozpáli každého muža.Popustite uzdu svojej fantázii a neváhajte sa baviť! Dĺžka vystúpenia je 8 až 10 minút. Cena služby zahŕňa 1 profesionálnu tanečnicu.


Pánsky striptiz Bratislava-Nitra-Žilina
Pánsky striptiz Bratislava-Nitra-Žilina

Mužský striptýz

Striptéri Bratislava a okolie

Striptíz už dávno nie je len zábavou pre mužov, preto nezabúdame ani na ženy. Vďaka našim profesionálnym striptérom sa rozbehne naplno každá dámska jazda alebo privátny večierok! Pánsky striptíz Bratislava spríjemní večer a naši profesionálni sexy striptéri pripravia nevšedný zážitok. Pánska striptízová show pre dámy je v dnešnej dobe už úplnou samozrejmosťou. Doprajte si absolútne nezabudnuteľný zážitok! Dĺžka vystúpenia je 8 až 10 minút. Cena služby zahŕňa 1 profesionálneho tanečníka.Prečo teda nevybrať stripterov od agentúry Fox  na svoj večierok alebo party?

Sexy Striptiz TRNAVA aj NITRA

Kde pôsobíme a kam okrem Bratislavy prídeme?

Vzhľadom na to, že sa v našich službách zameriavame na escort striptíz, možnosťou je nespočetné množstvo. Dokážeme pre vás zaistiť striptíz v Bratislave, Trnave, Nitre a širokom okolí.  Striptíz je vzrušujúci, zábavný a nadčasový a nemal chýbať na žiadnej diskotéke či plese a iných kultúrnych podujatiach v Bratislave a okolí. Skvelú striptérku si môžete objednať aj pre spríjemnenie nálady do obľúbenej reštaurácie, baru či krčmičky. Nenechajte si ujsť nezabudnuteľný zážitok a užite si unikátnu striptízovú show! 

Kostýmy na dámský striptiz

Striptízovú show si skvele užijete vďaka širokej ponuke nápaditých kostýmov. Páčila by sa vám zdravotná sestrička, školáčka, roztlieskávačka, policajtka, mníška, letuška, čertica, vojačka, sexy dievča v námorníckom oblečku, v kostýme v štýle playboy či Santa Claus, domina odetá v latexe či lesbishow? Nenechajte si ujsť vzrušujúci zážitok!

Kostýmy na pánský striptýz

Naši striptéri majú neprebernú zásobu kostýmov, pomocou ktorých rozbehnú vašu fantáziu a predstavivosť na plné obrátky. Pánsky striptíz vám žeraví striptéri môžu predviesť v kostýmoch ako je manager, vojak, jack, doktor, robotník, kovboj, policajt, hasič, pilot, námorník, námorný kapitán, zásahovka, James Bond alebo obľúbený matrixx je unikátnou zábavou pre široké spektrum dospelého publika. Odviažte sa a poďte sa baviť!


Damsky striptíz

(klasický, klinový, kontaktní)
Za poplatek 30 EUR možno domina show , striptíz s bodyshotom alebo so šľahačkou.

150 EURO 

Pansky striptíz

(klasický, americký, klínový, kontaktní)

170 EURO 

Autoerotika show

Horúca šou s vibrátorom.

250 EURO

Lesbi show

Lesbické striptérky nenechajú nikoho chladným.

350 EURO

Burlesque show

Kabaretná zábava, dômyselný kostým a decentná choreografia. 

300 EURO

Striptíz ako brigáda 

Zarábajte ako stripter alebo stripterka

Dopyt po dámskom aj pánskom striptíze neustále rastie a preto stále hľadáme nové tváre našej strip show. Pre veľký záujem o striptíz v Bratislave, Nitre, Žiline  a ďalších mestách prijímame nových vystupujúcich na striptease.  Neváhajte a ozvite sa nám, môžete nám poslať email zavolať alebo použiť kontaktný formulár. Začínajúci zaškolíme, profesionálom zaistíme stále zárobky, tešíme sa na vás.

Poukaz na striptíz ako skvelý darček pre mužov aj ženy!

Voucher na striptíz
Voucher na striptíz

Skús darovať striptíz! 

TOP Striptérky a Striptéri od Striptiz Bratislava zaistí skvelú zábavu.

Originálny a vzrušujúci darček prekvapí vašich blízkych, priateľov i kolegov! Striptíz totiž môže vyústiť aj v hriešny klinový tanec. 

Kontaktný tanec je najlepším darčekom pre ženícha aj nevestu, ktoré striptérka nebo stripter rozvášni svojimi sexi pohybmi. 

Vzrušujúci klinový striptíz od profesionálnych, mladých aj známych striptérov po celej SR zaistíme aj na poslednú chvíľu.

Kontaktujte nás

www.striptiz-bratislava.sk

AGENTURA FOX

STRIPTIZ BRATISLAVA

+420 608880101

info@agenturafox.cz

@facebookovástránka