Referencie

*****
Objednanie striptérky na rozlúčku so slobodou bolo skvelým rozhodnutím, ktoré výrazne zlepšilo atmosféru večera. Profesionalita a diskrétnosť služby boli na výnimočnej úrovni, čo ocenili všetci účastníci akcie. 


Dušan


******

Ak hľadáte nezabudnuteľnú zábavu na svoju oslavu, odporúčam striptíz muža v úlohe hasiča. Jeho vystúpenie bolo nielen veľmi estetické a profesionálne prevedené, ale aj skvele zorganizované. Prišiel presne v dohodnutý čas, čo v dnešnej dobe nie je samozrejmosťou. Najviac ma však prekvapilo, ako dokázal šou prispôsobiť atmosfére večera a veľmi reagoval na potreby oslávenkyne a ostatných hostí.  Cena bola primeraná a komunikácia s organizátormi bezproblémová. Vrelo odporúčam pre každú príležitosť, keď chcete do svojej oslavy pridať trochu nezvyčajného korenia.

Janka


*****

Zarezervovali sme si dámu, aby vystúpila na narodeninovej oslave a musím povedať, že naša spokojnosť prekročila všetky očakávania. Profesionálny prístup od začiatku do konca, skvelá komunikácia a výkon, ktorý bol vrcholom večera. Nielenže oživila program, ale dokázala perfektne zapojiť všetkých hostí, čo dodalo celej oslave úžasnú atmosféru. Túto službu určite odporúčam každému, kto chce oživiť svoje podujatie a zanechať skvelý dojem na svojich hostí.

Robert P.