Pánský striptýz Bratislava

Pohľadní striptéri za vami prídu kamkoľvek

Hodil by sa vám striptér na rozlúčku so slobodou pre nevestu alebo striptér na narodeniny v Bratislave? Vďaka tomu môžete pánsky striptíz nechať zažiariť aj na akciách, kde nie je vhodná úplná nahota pri vystúpení. Svalnatí muži rozprúdia každú party, stačí si len vybrať, ktorý striptér vám svoju sexy show predvedie. Naši striptéri milujú tancovať pre dámy a ich show si užijete do posledného dúšku!  Doprajte si nevšedný zážitok, ktorý ukojí aj vaše najtajnejšie túžby a predstavy a všetci zúčastnení naň budú radi spomínať. Vkusný pánsky striptíz od profesionálneho striptéra, alebo show, ktorú predvádzajú dvaja striptéri v podobe erotického predstavenia horúco okorení každú dámsku jazdu nielen v Bratislave. Svalnatí stripteri rozprúdia každú party a potešia každú oslávenkyňu a prijdú okrem Bratislavy kamkol'vek. 

KONTAKTNÝ EROTICKÝ TANEC

V našej pestrej ponuke služieb nezabúdame ani na dámy, ktoré sa chcú nielen pozerať, ale aj si siahnuť nebo sú hanblivejšie.  Využiť môžete kontaktný pánsky striptíz, kedy dochádza k priamemu kontaktu medzi striptérom a divákom, alebo americký striptíz, kde striptér na záver vystúpenia neodkladá posledný diel odevu. Naši profesionálni striptéri vám predvedú, ako sa dá rozbehnúť každá dámska jazda alebo privátny večierok a pre všetky zúčastnené dámy to bude nevšedný erotický zážitok. 

Zvoľte si miesto, striptera aj jeho kostým

Potrebujete stripterá na Vašú súkromnú párty? Ste na správnom mieste! Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou spokojností každej klientky. Pánsky striptíz je vhodným darčekom aj pre oslávenkyne všetkého veku, napríklad aj k významnému jubileu. Ako náhle nám poviete miesto, kam za vami majú naši pánsky striptéri prísť, nezabudnite si pri objednávke zvoliť aj kostým, v ktorom naše zvodné striptérky a zmyselní striptéri svoje vystúpenie predvedú. Vystúpenie je vždy potrebné objednať s dostatočným časovým predstihom, aby ste mali na výber z čo najväčšieho počtu striptérok a striptérov, napíšte nám včas! Dostupnosť celé Slovensko aj zahraničie (ČR).

Pansky špeciál

Svalnatí muži vám predvedú erotický tanec, na ktorý len tak nezabudnete. Vystúpenie našich striptérov budete sledovať s úžasom, nadšením, zatajeným dychom a neutíchajúcim obdivom. Všetci sledujúci si užijú zábavu plnú erotiky a vzrušenia úplne naplno a budú sa cítiť dostatočne uspokojení.  Pri Strip show s ohňom totiž môžete zažiť ohnivú erotiku, kedy oheň rozpaľuje a ožaruje vypracované telá našich striptérov. . Bavte sa s nami!

Mužský striptíz
Mužský striptíz
Striptéri
Striptéri

Striptérky a striptéri

Blíži sa vám večierok, narodeninová party či rozlúčka a vyberáte ten pravý horúci štýl erotického vystúpenia?  Duo striptíz alebo párový striptíz môžu predstavovať žena a muž, 2 ženy a muž, pre dámy samozrejme naopak. Striptíz Bratislava rozbehne zmyselnú zábavu na plné obrátky. Striptízovú show vám môže predviesť striptér na rozlúčku so slobodou pre nevestu aj striptér na narodeniny, alebo napríklad dvaja striptéri či striptér a striptérka. 

Vyberte si pánsky kostým

Striptér Žilina
Striptér Žilina

Pánsky striptíz by nemal chýbať na žiadnej rozlúčke so slobodou, kde je dnes striptízová show pre dámy úplnou samozrejmosťou. 

Striptér vám môže svoje vystúpenie predviesť napríklad ako hasič, námorník, doktor alebo toreador. Svoj dokonalý pánsky striptíz môžu predviesť v kostýmoch ako je manager, vojak, jack, robotník, kovboj, policajt, hasič, pilot, zásahovka, James Bond, námorný kapitán aj Matrixx. 

Dĺžka pánskeho vystúpenia je 8 až 10 minút a môžete si byť istí, že sa vami objednaný striptér do toho poriadne oprie. Užite si nutnú porciu erotickej zábavy! 

Striptér Nitra
Striptér Nitra

Pánsky striptíz show Bratislava-Stripteri Nitra-Striptér Žilina

V zábavnej sexy show pre dámy však nejde len o nahé mužské telá, ale aj o ženy, ktoré sa nemusia hanbiť a konečne na show môžu robiť to, čo bežne robia napríklad niektorí muži na uliciach. Môžete hlasno hodnotiť muža, pískať na striptéra a nehanebne si ho zblízka prezerať. 

Samotný pánsky striptíz je vďaka tomu veľmi zábavný aj pre mužské publikum. V skryte duše je pre každého muža príťažlivá žena, ktorá sa nehanbí v oblasti erotiky dokonale odviazať. Naši striptéri navyše majú navyše aj veľký zmysel pre sebairóniu a nevadí im ani samotné mužské publikum.

Objednajte si pánsky striptíz na dámsku jazdu či dámsku ladies night aj na poslednú chvíľu. Pánsky striptíz a mužský erotický tanec je k dispozícii kedykoľvek. Zavolajte alebo nám napíšte, radi vám zaistiť skvelú party plnú sexi zábavy. 

Pánsky striptíz Bratislava-Stripteri Nitra- Striptér Žilina

Pánský striptíz
Pánský striptíz

Ladies party dovolí ženám užiť si pohľad na vypracované mužské telá skupinky našich striptérov. Mužský striptíz si môžete objednať privátne na narodeniny, oslavy, jubilea, svadby, rozlúčky so slobodou pre ženy, firemné večierky, plesy aj diskotéky.