Ukážky našich dance show na párty

Tu na našom webe máte dostatok prezentovaných informácií, vďaka ktorým si striptízovú show šitú vám na mieru hravo vyberiete. Naša striptease agentúra je stávkou na istotu.

LESBICKÉ DANCE SHOW

Lesbické tanečné striptíz show je možné predviesť v  rôznych stupňoch odvážnosti a erotických praktík mezi čiastočne alebo úplne bez odevu

Burlesque show
Burlesque show

BURLESQUE DANCE SHOW 

Burlesque shows je erotický tanec s rekvizitami a v krásnych sexy kostýmoch.  Pozerajte se na burlesque show dancers aj ích kostýmov.

DANCE SHOW SE ŠLAHAČKOU

Ženský striptíz so šľahačkou v kostýme servírky navyše narodeninovému oslávencovi alebo ženíchovi na rozlúčke dovolí nastriekanú šľahačku na prsia a zadok z tela slečny zlízať. 

Skúsenosti našich spokojných klientov v mnohých mestách po celej republike sú jednoznačne pozitívne. U nás máte istotu, že za svoje peniaze dostanete presne to, čo očakávate. Tieto striptíz dance show sú najobľúbenejšie.

BODY SHOT SHOW

Po Striptíz show s bodmi shotom si vychutnáte alkohol tiež z oblastí erotogénnych zón, pŕs či pupku.

AUTOEROTIKA DANCE SHOW

Masturbujúca sexy striptérka predvedie unikátnu erotickú show plnú pohlavného sebauspokojovania aj s vibrátorom.

KONTAKTNÝ STRIPTÍZ SHOW

Využiť môžete aj kontaktný striptíz show, kedy dochádza k priamemu kontaktu medzi striptérkou či striptérom a divákom. 

Druhy erotických kostýmov

Na vašu sexy párty sa môže dostaviť striptérka v kostýme školáčky, letušky, policajtky, námorníčky alebo napríklad dominy. Striptér vám zase môže svoje vystúpenie predviesť napríklad ako hasič, námorník, doktor alebo policajt.  Stačí si vopred vybrať kostým a užiť si zvodné krivky vyzliekajúce sa striptérky nebo striptera.

Kostým sestričky

Kostým policie

Kostým robotník

Kostým hasič