Rozlúčka so slobodou program pre muža Bratislava

21.07.2023

Premýšľate nad tým čím urobiť prekvapenie pre svojho kamaráta nebo ženicha?


Riešenie je pochopiteľne sexy program v podobe kontaktovyho striptýzu- pre muža, ktorý práve oslavuje narodeniny nebo zapíja slobodu. Striptýzom urobíte svojim blízkym kamarátovi poriadnu radosť. Veríme, že takýto zážitok si nenechá nikto ujít. Kto by si predsa nerad užil prostrednú párty striptízu? Ach tomhle prešlo veľa jenov! 


rozlučka se svobodou Bratislava
rozlučka se svobodou Bratislava


Program na rozlúčku so slobodou v súkromí  s ochutnávkou alkoholu a striptízem


Oochutnávanie kvalitných alkoholických nápojov - kto by to odmietol. Ochutnávajte špeciálne nápoje a treba sa najesť a miešať. Fantazii sa meze nekladou! Každý z hostiteľov môže vypiť jeden drink, ktorý vás naučí ten posledný. kto pripraví lepšie?  Môžete ochutnať ochutnávku karibských rumov, či dokonca popíjať kokteil. Obe sú sebou bez záruky ochutnávky kvalitného alkoholu a zaujímavých informácií od efektívnych majstrov svojho kravína. Vedľa ochutnávky whisky, rumu a kokteilov môže prísť vhod i degustácia vína. 

Ochutnávači sa dajú usporiadať s prítomnosťou someliéra či vinárom, alebo neriadenou. Ak sa váza rozlučka nahráva v Bratislave, môžete na ochutnávku ľahko vyraziť a do predajne. Inak do reštaurácie. Niekto si napríklad trofej a za ochutnávku vína doma. Ak máte radi víno aspoň ako my, mohla by vás zaujať profesionálne řízená zážitková ochutnávka svetových vín. 

Deset rôznych vín zse Slovenska, Česka nebo celého sveta a nasledujúce ročníky malého občerstvenia vo forme sýrů, lahůdkových uzenin a ďalších lahôdok. To je najlepšie na koniec. Sexy aktivita je dámsky striptíz kedy uvidíte vzrušujúcu erotickú podívanú, vďaka ktorej na rozlučku se slobodou pre muža v Bratislave nikdy nezabudnete. Stripéri a striptérky vystúpia v domluvených kostýmech. Ako jediný na Slovenskú ponúkame bohatý program a jedinečný výber stripterek a striptérov, ktorí sa postarajú o Váš nezabudnuteľný večer plný emócii, sexappealu a pikantnosti.Rozlucka se svobodou Praha

Hlavné město Praha ako najväčšie mesto Česka dominuje deň nato rozlúčka se slobodou gólovej republiky. Na rozlúčky pre muža se v Prahe schádzajú nielen ľudia z celého Česka a Bratsilavy, ale doslova z celého sveta. Turistů nejen ze Slovenska je naozaj veľa.

Mezi dlouhodobě oblíbené podniky pre pánské rozlúčky so slobodou v Prahe patrí napríklad Hangar Bar at Praze 1 na Dušní ulici. Tento subdodávateľ nemá problém nechať nájomníka usadiť sa ako vedľajší panel alebo rozchod. Proběhnout zde může bez problémov a dámsky striptíz. Personál je príjemný a ústretový. Poloha baru je ďalej vhodná devizou.

Slavit v centre Prahy je snom každého muža. Pobyt v Prahe na víkend na rozlučku se svobodou je účinné lákadlo a pánska rozlučka získava grády. K podobným obľúbeným miestam patrí aj Alibi Cocktail & Music Bar, ktorý sa nachádza v hlavnom centre Prahy, na Žitnej ulici. Zde se doslova střídá jedna oslava pre priateľa a prevádzkovateľa podniku Alibi vychádza záujemcom o rezervácie vs. rôzne slevové akcie, špeciálne drinky a podobné drinky. 

Pražský autoturizmus vás zavedie z diaľky za kultúrnym a športovým dobrodružstvom všetkých priateľov, ale aj na najnáročnejšie paintballové, motorkové a iné adrenalínové dobrodružstvá, wellness, masáže a iné. Navyše naša strip agentúra STRIPTÝZ SHOW zabezpečí službu dámské striptérky Bratislava aj Praha, ktorá vletí aj kdekoli. Veríme, že Vám uvedené tipy na zábavu na rozlúčku so slobodou pre muža prišli vhod. Sú však len príkladom toho, čo všetko môžete podniknúť a možno vymyslíte i ďalšie aktivity. 

Ať se Vám rozlučka vydaří a pokud chcete zajistit sexy program na rozlúčku, ozviete se nám!