Strip Praha

04.08.2023

Tento druh zábavy je s nami už značný rad rokov a striptíz ako taký, tu bol v podstate odjakživa. Aj dnes ľudia tento tradičný druh zábavy milujú, a to najmä vtedy, keď sa jedná o skutočne kvalitný striptíz. Praha patrí medzi miesta, ktoré tento druh zábavy vedia odovzdať svojim zákazníkom, ktorým podobný zážitok robí v ich pamäti radosť, ešte mnoho rokov potom.

Praha je hlavným a najväčším mestom SR a býva tu teda aj najviac obyvateľov: 1335084, čo znamená veľké množstvo osláv a príležitostí pre striptíz. Typickou príležitosťou na objednanie našich služieb je tu narodeninová oslava. Obľúbeným vystúpením je tu dámsky striptíz s 59 percentami. Druhé miesto má autoerotika s 35 percentami. 

Medzi najobľúbenejšie vystupenie pre dámske publikum patrí striptér doktor. U pánskeho publika vyhráva zdravotná sestrička. Okrem Prahy dostávame objednávky aj z miest ako je Kladno, Říčany, Český Brod, Mělník, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Kostolec nad Čiernymi lesmi, Beroun, Strančice, Benešov, Kostolec nad Labem.


Strip Praha
Strip Praha

Po dni prechádzok historickým centrom sa ale všetci radi presunú na ďalšiu porciu zábavy. Niektorí si strip Praha vyberú pre svoju narodeninovú oslavu, iní napríklad pre rozlúčku so slobodou. Praha ponúka veľké množstvo známych a preslávených strip podnikov, kde sa každý večer odohrávajú množstvo narodeninových osláv, firemných večierkov a rozlúčok so slobodou.

Na pripomenutie môžeme spomenúť napríklad strip bary Darling cabaret, Gioldfingers nebo Hangar Bar na Prahe 1 v Dušnej ulici. Tento podnik nemá problém s tým, aby si tu záujemca usporiadal akúkoľvek párty alebo rozlúčku. Prebehnúť tu môže bez problémov aj striptíz. Personál je príjemný a ústretový. Poloha strip baru je ďalšou významnou devízou. Sláviť v centre Prahy je snom každého turistu i našinca. Medzi podobné obľúbené miesta patrí aj Alibi Cocktail & Music Bar, ktorý sa taktiež nachádza v úplnom centre Prahy, v Žitnej ulici. Tu sa doslova strieda jedna oslava za druhou a prevádzkovatelia podniku Alibi vychádzajú záujemcom o rezerváciu v ústrety rôznymi zľavovými akciami, špeciálnymi drínkami večera a podobnými príjemnosťami.

Pokiaľ má narodeninová oslava naozaj stáť za to, nemal by na nej chýbať dámsky aj pánsky strip. Ten je možné objednať aj na firemný večierok. Zamestnanci si takú odmenu určite zaslúžia a pre svojho šéfa budú pracovať ešte radšej. Absolútnou nutnosťou a samozrejmosťou je potom striptíz na rozlúčke so slobodou. Striptíz ako forma zábavy v našich končinách za posledné roky rýchlo udomácnil a dnes už si rozlúčku so slobodou bez pánskeho alebo dámskeho striptízu dokáže predstaviť len málokto.

Ten, kto sa stará o organizáciu narodeninovej párty alebo rozlúčky so slobodou, väčšinou vedľa miesta zaisťuje a objednáva aj náplň večera, pitie, občerstvenie, hry, striptíz a ďalšiu zábavu. V prípade rozlúčky so slobodou je to typicky svedok ženícha resp. svedkyňa nevesty. 

Teraz sa ale vráťme konkrétne k otázke: Ako strip v Prahe objednať? Určite je dobré zvoliť profi strip agentúru, ktorá už na trhu nejaký čas pôsobí a má dohľadateľné pozitívne referencie. U takej agentúry potom máte istotu, že Vám zaistí perfektné vystúpenie od profesionálnej striptérky alebo striptéra. Striptíz nemôže robiť každý a treba mať nejaké skúsenosti, aby si divák odniesol kvalitný autentický zážitok. A prečo je vlastne strip Praha tak populárny? Odpovedať sa dá aj otázkou: Komu by sa nepáčil pohľad na zvodné nahé telo striptérky alebo vypracované telo urasteného striptéra?

Striptíz je najčistejšia podoba erotiky, ktorá je stará ako ľudstvo samo. Fascinácia nahým telom sa objavuje v tisícoch rokov starých dávnych historických prameňoch. Moderné poňatie striptízu ako formy zábavy a verejného kultúrneho vystúpenia siaha do devätnásteho storočia do francúzskeho Paríža, kde obľúbená modelka tamojších maliarov prvýkrát predvádzala svoje prednosti. Vtedy sa o jej vystúpenie pravidelne zaujímala parížska polícia, ale tieto časy sú dávno preč a my všetci v Prahe si môžeme objednať striptízové vystúpenie kedykoľvek a kdekoľvek. 


A kolko stojí striptiz?

Naša agentura nabízí najlepšie ceny a striptérky v Praze a to již od 2500Kč! Nabídka najlepší ceny za striptiz v Praze a okolí je platná pro všetky Slováky čo sa rozhodli podniknút' rozlúčku v Prahe. Píšte, čítajte o striptýz na rozlúčku v Prahe alebo získajte nezáväznú ponuku ihneď a objednajte si striptis v Prahe neskôr.